Alkímia és mágia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alkímia és mágia

Jöjj és hagyd hogy a mágia és alkímia világa téged is elvarázsoljon...
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Meteora Sywylen, a Fekete Farkas

Go down 
SzerzőÜzenet
Meteora Sywylen
Adminisztrátor
Meteora Sywylen


nő Hozzászólások száma : 41
Tartózkodási hely : Bárhol bármikor
Registration date : 2007. Dec. 26.

Karakterisztika
Faj:: Ember
Mágia: Alkimista
Mágiaszint:: Defensis

Meteora Sywylen, a Fekete Farkas Empty
TémanyitásTárgy: Meteora Sywylen, a Fekete Farkas   Meteora Sywylen, a Fekete Farkas Icon_minitimeHétf. Jan. 07, 2008 1:13 am

Hogy ki is vagyok én valójában? jogosan kérdezhetnéd, de választ csak egyféleképpen kaphatsz, amivel talán jobban teszed, ha nem próbálkozol meg, de ha mégis...azt mondom ostoba vagy...vagy túlzottan is vakmerő, lényegtelen, hiszen mindkettőből csak egy valami következik...
Mikor születtem és hol, kinek a leányaként és milyen családba? olyan dolgok, melyek már nagyon rég a múltba vesztek. De valamelyest én magam is a múltban ragadtam. Vannak dolgok, amiktől sosem szabadul meg az ember, hiába is szeretné elfelejteni, nem lehet, valamiért sosem lehet...
Sokan csak egyszerűen a Fekete Farkas-ként ismernek vagy emlegetnek, a név mindenki számára ismerős,s ki féli, ki nem, de csak kevesen ismerik az arcot, a személyt, ki e név mögött rejtőzik...
A név egy neves alkimistát rejt, erős, ezt sokan tudják róla, de valamiért mégsem szeretnek beszélni személyéről. S hogy ennek mi a valódi oka? Mert bár ismeri az alkímia minden rejtelmét, sokan suttogják azt róla, hogy ereje tán nemcsak tudományából ered...
S nem tévednek, de hidd el nekem, ezzel még ők sem mondak el mindent,s részint tévednek is.
Valóban, még fiatal alkímistaként azt hittem oly fölösleges hallgatni a mentorokra, hogy oly feleslegesek a szabályok miket hoztak,s lévén tüzes és nyughatatlan lelkemnek egy olyan kísérletbe kezdtem, mibe nem lett volna szabad. ezt csak egyszerűen "huménformátumnak" nevezték, vissza akartam hozni valakit a túlvilágról, aki fontos volt egykoron a számomra...De mondanom sem kell rosszul sült el minden. Ugyanis az alkímia egyik legfontosabb alapszabálya, hogy holtat nem lehet visszahozni az élők sorába,s ahhoz, hogy valamit visszavehess cserébe adnod kell valamit, ami egyenértékű azzal, amit szeretnél...De ugyan mi lehetne egyenértékű egy másik élettel?Életért életet...talán.
az esetből nem sokra emlékszem, fények, hangok,majd sötétség...fital voltam, s még egy képzett alkímista sem mert volna belevágni egy ekkora műveletbe.De én megtettem. Úgy egy hét kellett ahhoz,hogy magamhoz térjek, addig egyfajta kétsíkú állapotban voltam,s szerencsére a mentoromnak átsegített arra az oldalra, ahivá tartoztam. De az ébredés sokkal nagyobb fájdalommal járt,mintsem hittem volna azt valaha is...És a fájdalom nemcsak kívülről fakadt, hanem belülről is. A humántranszportnak köszönhetően más lettem mint aki voltam...megváltoztatta az életemet, megváltoztam én is...Sok sok évembe telt mire sikerült mindent elsajátítanom az alkímiáról,s hogy azóta próbálkozom e újra...ebben sosem lehetsz biztos, nem ismersz,s ez így van jól...

Külső: Hosszú sötét hajzuhatag, hajába metálszín tincsek vegyülnek, helyenként fonatokba van kötve egy egy tincs. Ha szemeibe nézel, talán elsőre meglepődsz, hiszen a korábbi kísérletének következtében egyik szeme fekete lett, míg a másik metálezüstösen csillan meg. Arca bájos, alkata karcsú, noha a maga módján talán elbűvölő, de ne hagyatkozz az első meglátásodra, hiszen nem tudhatod mi rejlik benne. De van még valami, testén helyenként beleégetett jelek találhatóak, de ezek közül egyik sem látható helyen...hogy miért?Újabb titok, mely körbe lengi személyét...

Jellem: Fekete Farkas...már a név is sok mindenről árulkodik, de nem biztos hogy épp kézenfekvő...ellentétes jellem, sosem tudni mikor éppen hogyan fog reagálni vagy épp mi az amire reagál egyáltalán. kiszámíthatatlan, a fakas is ha megszelidül megsimogathatod, de sosem lehetsz egészen biztos abban, hogy bármikor megsimogathatod anélkül, hogy megharapna...Rengeteg titok lappang a múltjában és jelenében is,érdemes ezekről faggatni?!Nos...

Alkímia: Többnyire fekete alkímiát használ, de ismeri és használja a fehér alkímiát is. Nem hiába, hiszen Defensis...ámbár vannak olyan rejtett képességek, miket még ő sem fedezett fel magában,de mindez egykori ballépésének következménye. Akkor azon a szertartáson nem úgy sikerült a "kísérlet", ahogy kellett volna, ezért van az, hogy bizonyos dolgokat nem tud megtenni, míg másokra képes...Ritka adottságai vannak, de ezek nem minden esetben pozitív hatások vagy képességek...Sőt...
Vissza az elejére Go down
https://alchemy666.hungarianforum.com
 
Meteora Sywylen, a Fekete Farkas
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alkímia és mágia :: Karakterek :: Karakterek Életrajza-
Ugrás: